Rekrutacja trwa

Collegium Humanum Logo

Bezpieczeństwo Pracy (BHP)

STUDIA I STOPNIA

  • Rodzaj studiów STUDIA I STOPNIA
  • Kierunek studiów Administracja
  • Specjalność Bezpieczeństwo Pracy (BHP)
  • Tryb studiów STUDIA STACJONARNE I NIESTACJONARNE
  • Czas trwania 3 LATA (6 SEMESTRÓW)
Bezpieczeństwo i higiena pracy to obszar obejmujący zbiór norm i zasad dotyczących wykonywania pracy, a także kształtowania jej warunków. Obecnie coraz częściej dziedzina ta staje się przedmiotem zarządzania w przedsiębiorstwach. Student tej specjalności poszerzy swoją wiedzę z takich dziedzin jak medycyna i psychologia pracy, pozna tajniki ergonomii, ekonomiki i techniki. Pozna przepisy Kodeksu pracy, a także specyfikę funkcjonowania Państwowej Inspekcji Pracy. Specjalność otwierająca ścieżkę kariery na Inspektora do spraw bezpieczeństwa i higieny pracy.

Studia stacjonarne i niestacjonarne

STUDIUJ OD

440


w miesięcznych 10 ratach

PROCEDURA PRZYJĘCIA

KROK 1

ZAREJESTRUJ SIĘ W REKRUTACJI ONLINE

KROK 2

Postępuj zgodnie z instrukcją przesłaną mailem

Opłaty administracyjne:

  • opłata rekrutacyjna – 85 zł
  • opłata za legitymację studencką – 22 zł
  • opłata wpisowa – 200 zł

Wpisowe 0 zł do 30 września

LUB WYKUP PAKIET PREMIUM STUDENT* – 490zł

* pakiet premium - płatny za każdy rok akademicki, zawiera:

Wpłaty należy dokonać na swój indywidualny rachunek bankowy, który znajduje się w treści UMOWY O STUDIOWANIU (otrzymują ją Państwo po rejestracji online).

W tytule przelewu prosimy o podanie swojego numeru PESEL.

Rekrutacja na studia licencjackie i magisterskie

Wojciech Kowalczyk

TVP

Zastępca Dyrektora, Biuro Reklamy TVP

W Biurze Reklamy TVP odpowiada za komunikację i rozwój produktów. Współtwórca i pomysłodawca książki „Marketing generacji silver”, pierwszego kompleksowego opracowania tematyki senioralnej w marketingu. Jest współtwórcą branżowego serwisu ScreenLovers oraz współorganizatorem konferencji VideoWars by ScreenLovers. Członek Rady Nadzorczej IAB oraz Zastępca Przewodniczącego Rady Nadzorczej MOC TV. W mediach od 20 lat. W przeszłości związany z OMD Poland, Atmedia oraz Viasat.

 

Tomasz Paulukiewicz

Posiada stopień doktora w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauki o mediach. Uzyskał go na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego. Na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa tego Uniwersytetu ukończył studia magisterskie na kierunku dziennikarskim, oraz studia doktoranckie w zakresie nauk politycznych. Wcześniej studiował na Wydziale Prawa i Administracji UMCS. W Collegium Humanum, oprócz kierunku Media, ma także zajęcia na Zarządzaniu i na studiach MBA. Prowadzi również wykłady, laboratoria i warsztaty w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Śląskiego.

 

Publikuje artykuły naukowe z zakresu medioznastwa, zajmuje się tez działalnością popularyzująca wiedzę. Jest członkiem kolegium redakcyjnego „Naukowego Przeglądu Dziennikarskiego”.

 

Na początku kariery zawodowej zajmował się dziennikarstwem prasowym, Później kierował firmami prowadzącymi działalność w zakresie: reklamy, PR, marketingu politycznego, a także produkcji widowisk artystycznych i telewizyjnych.


Od wielu lat zajmuje się dziennikarstwem telewizyjnym. Jako producent, reżyser, scenarzysta, dziennikarz i prowadzący ma w swoim dorobku reportaże, filmy i programy telewizyjne o ogólnopolskim zasięgu (m.in. serial „Z Andrusem po Galicji” ), a także filmy promocyjne i reklamowe. Współpracuje m.in. z TVP S.A., której również był pracownikiem etatowym.

 

Jego pasją są konie i jeździectwo. Wyczynowo uprawiał skoki przez przeszkody, jest instruktorem tego sportu.

 

Maciej Zaborowski

Zaborowski Kancelaria

Adwokat, sędzia Trybunału Stanu, Partner Zarządzający w kancelarii Kopeć & Zaborowski. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa mediów (prawo prasowe, ochrona dóbr osobistych) oraz w sprawach karnych. Jego klientami są członkowie zarządów oraz rad nadzorczych największych firm w Polsce a także znani politycy, dziennikarze oraz artyści i celebryci. Wielokrotnie nagradzany zarówno w Polsce jak i za granicą.

Leszek Dawidowicz

POLSAT

Od studiów związany z telewizją.Pracował w TVP Warszawa, TVN Warszawa, TVP1, TVN24 i POLSACIE.

Wieloletni dziennikarz śledczy magazynu „Czarno na białym” w TVN24. Poza dziennikarstwem śledczym relacjonował między innymi wojnę na Ukrainie. Zdobywca nagrody Grand Press w kategorii dziennikarstwo specjalistyczne za reportaż o Pegasusie, dwukrotnie nominowany do nagrody Grand Press (2019 i 2022). Obecnie związany z Polsatem, z magazynem „Państwo w Państwie”.

Jakub Bieńkowski

VOLVO

Digital, media i marketing są istotnymi składowymi mojego DNA. Od ponad 18 lat aktywnie działam na lokalnym i globalnym rynku, aktualizując wiedzę i będąc zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami i rozwiązaniami – po to aby działania mediowe i marketingowe za które odpowiadam przynosiły realną i wymierną korzyść biznesową. 

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałem w domach mediowych, firmie technologicznej oraz wspierajac e-commerce jako konsultant. Miałem przyjemność zarządzać zespołami kilku jak i kilkudziesięcioosobowymi, pracując ze specjalistami z całego świata. Zrealizowałem operacyjnie setki projektów dla różnych marek i kategorii, inwestując efektywnie milionowe budżety, osiągając zadowalające ROI i zdobywając nagrody branżowe.


Prywatnie jestem domatorem dla którego najważniejsze w życiu są żona i dwie córki. Poza nimi czas wolny spędzam ze sforą naszych psów, pływam, jeżdżę (za rzadko) motocyklem i odkrywam przyjemności płynące z trekkingowych wycieczek.

Akredytacje MNiSW

Akredytacje i Decyzje MEiN