Rekrutacja trwa
Studia stacjonarne i niestacjonarne
Wpisowe 0 zł do 30 września
LUB WYKUP PAKIET PREMIUM STUDENT* – 490zł
* pakiet premium - płatny za każdy rok akademicki, zawiera:
Wpłaty należy dokonać na swój indywidualny rachunek bankowy, który znajduje się w treści UMOWY O STUDIOWANIU (otrzymują ją Państwo po rejestracji online).
W tytule przelewu prosimy o podanie swojego numeru PESEL.
Zastępca Dyrektora, Biuro Reklamy TVP
W Biurze Reklamy TVP odpowiada za komunikację i rozwój produktów. Współtwórca i pomysłodawca książki „Marketing generacji silver”, pierwszego kompleksowego opracowania tematyki senioralnej w marketingu. Jest współtwórcą branżowego serwisu ScreenLovers oraz współorganizatorem konferencji VideoWars by ScreenLovers. Członek Rady Nadzorczej IAB oraz Zastępca Przewodniczącego Rady Nadzorczej MOC TV. W mediach od 20 lat. W przeszłości związany z OMD Poland, Atmedia oraz Viasat.
Posiada stopień doktora w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauki o mediach. Uzyskał go na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego. Na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa tego Uniwersytetu ukończył studia magisterskie na kierunku dziennikarskim, oraz studia doktoranckie w zakresie nauk politycznych. Wcześniej studiował na Wydziale Prawa i Administracji UMCS. W Collegium Humanum, oprócz kierunku Media, ma także zajęcia na Zarządzaniu i na studiach MBA. Prowadzi również wykłady, laboratoria i warsztaty w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Śląskiego.
Publikuje artykuły naukowe z zakresu medioznastwa, zajmuje się tez działalnością popularyzująca wiedzę. Jest członkiem kolegium redakcyjnego „Naukowego Przeglądu Dziennikarskiego”.
Na początku kariery zawodowej zajmował się dziennikarstwem prasowym, Później kierował firmami prowadzącymi działalność w zakresie: reklamy, PR, marketingu politycznego, a także produkcji widowisk artystycznych i telewizyjnych.
Od wielu lat zajmuje się dziennikarstwem telewizyjnym. Jako producent, reżyser, scenarzysta, dziennikarz i prowadzący ma w swoim dorobku reportaże, filmy i programy telewizyjne o ogólnopolskim zasięgu (m.in. serial „Z Andrusem po Galicji” ), a także filmy promocyjne i reklamowe. Współpracuje m.in. z TVP S.A., której również był pracownikiem etatowym.
Jego pasją są konie i jeździectwo. Wyczynowo uprawiał skoki przez przeszkody, jest instruktorem tego sportu.
Adwokat, sędzia Trybunału Stanu, Partner Zarządzający w kancelarii Kopeć & Zaborowski. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa mediów (prawo prasowe, ochrona dóbr osobistych) oraz w sprawach karnych. Jego klientami są członkowie zarządów oraz rad nadzorczych największych firm w Polsce a także znani politycy, dziennikarze oraz artyści i celebryci. Wielokrotnie nagradzany zarówno w Polsce jak i za granicą.
Od studiów związany z telewizją.Pracował w TVP Warszawa, TVN Warszawa, TVP1, TVN24 i POLSACIE.
Wieloletni dziennikarz śledczy magazynu „Czarno na białym” w TVN24. Poza dziennikarstwem śledczym relacjonował między innymi wojnę na Ukrainie. Zdobywca nagrody Grand Press w kategorii dziennikarstwo specjalistyczne za reportaż o Pegasusie, dwukrotnie nominowany do nagrody Grand Press (2019 i 2022). Obecnie związany z Polsatem, z magazynem „Państwo w Państwie”.
Digital, media i marketing są istotnymi składowymi mojego DNA. Od ponad 18 lat aktywnie działam na lokalnym i globalnym rynku, aktualizując wiedzę i będąc zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami i rozwiązaniami – po to aby działania mediowe i marketingowe za które odpowiadam przynosiły realną i wymierną korzyść biznesową.
Doświadczenie zawodowe zdobywałem w domach mediowych, firmie technologicznej oraz wspierajac e-commerce jako konsultant. Miałem przyjemność zarządzać zespołami kilku jak i kilkudziesięcioosobowymi, pracując ze specjalistami z całego świata. Zrealizowałem operacyjnie setki projektów dla różnych marek i kategorii, inwestując efektywnie milionowe budżety, osiągając zadowalające ROI i zdobywając nagrody branżowe.
Prywatnie jestem domatorem dla którego najważniejsze w życiu są żona i dwie córki. Poza nimi czas wolny spędzam ze sforą naszych psów, pływam, jeżdżę (za rzadko) motocyklem i odkrywam przyjemności płynące z trekkingowych wycieczek.