Humanum Talks „Wielkanoc – Czas Nadziei” z ks. dr. Matteo Campagnaro.
- 4 kwietnia, 2023
Już 10 kwietnia br. o godz. 16 zapraszamy na Humanum Talks pt. „Wielkanoc – Czas Nadziei” z ks. dr. Matteo Campagnaro, Prefektem Collegium Humanum, sekretarzem JE kard. Kazimierza Nycza, Arcybiskupa Metropolity Warszawskiego.
Ks. dr Matteo Campagnaro współpracuje z Collegium Humanum w roli duszpasterza akademickiego, który troszczy się o sferę duchową w naszej uczelni.
Podczas rozmowy ks. dr Matteo Campagnaro poruszy kwestie zwyczajów i tradycji wielkanocnych we Włoszech. Nasi rozmówcy postarają się odpowiedzieć na pytanie jaki jest sens i przesłanie świąt wielkanocnych.
Webinar poprowadzi prof. dr Piotr Kosiak, EMBA, DBA, z Instytutu Zarządzania i Finansów Collegium Humanum.
Zapraszamy do oglądania na żywo na naszym:
Zapraszamy do oglądania na żywo na naszym:
Facebook: https://www.facebook.com/ collegiumhumanum/
oficjalnym kanale YouTube: https://www.youtube.com/ channel/ UC6gibktbjZteivaBYjz4E6A
oraz do słuchania naszych podcastów na Spotify: https://open.spotify.com/show/ 7MpNkvdq4h7KOT2TSoLmgY
oficjalnym kanale YouTube: https://www.youtube.com/
oraz do słuchania naszych podcastów na Spotify: https://open.spotify.com/show/