Rekrutacja trwa

Studentka Psychologi Dominiki Kulaga Wicemistrzynią Polski w Akademickich Mistrzostwach w pływaniu

01-03 kwietnia 2022 r. Dominika Kulaga – studentka III roku Psychologii Collegium Humanum Filia w Rzeszowie – została Wicemistrzynią Polski w pływaniu stylem grzbietowym na dystansie 50 m w Akademickich Mistrzostwach Polski organizowanych w Centrum Sportowo-Dydaktycznym Politechniki Łódzkiej “Zatoka Sportu”.

Już pierwszego dnia mistrzostw nasza reprezentantka Dominika Kulaga awansowała w sesji porannej do Finału A i wywalczyła brązowy medal na dystansie 100 m stylem grzbietowym w klasyfikacji generalnej, zaś drugi dzień przyniósł Dominice tytuł Wicemistrzyni Polski oraz srebrny medal na dystansie 50 m stylem grzbietowym również w klasyfikacji generalnej.

Jednocześnie nasza Wicemistrzyni również na tym dystansie wywalczyła najlepsze miejsce wśród uczelni niepublicznych i tym samym zapewniła naszej uczelni Collegium Humanum 10 miejsce w rankingu medalowym! Przed Dominiką Kulagą kolejne przygotowania do zawodów w Letnich Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu oraz do Europejskich Igrzysk Akademickich.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!